sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
o.b. tampony ProComfort Normal 8 ks
O.b.®
o.b. tampony ProComfort Normal 8 ks
Kód: 2603147
Kód dod.: 920046
EAN: 3574661900230
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
o.b. ProComfort Normal sú tampóny pre stredne silnú menstruáciu s hladkým povrchom SilkTouch®, ktorý uľahčuje zavádzanie a poskytuje pohodlie spoločne so spoľahlivou ochranou.
-1%Zľava
O.B. ProComfort tampóny super 8 kusov
O.b.®
O.B. ProComfort tampóny super 8 kusov
Kód: 2603325
Kód dod.: 920047
EAN: 3574661900247
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
O.B. ProComfort tampóny vo variante Super poskytujú spoľahlivú ochranu počas menštruácie a sú vhodné predovšetkým na dni so silnejším menštruačným krvácaním.
o.b. ExtraProtect tampony super, 16 ks
O.b.®
o.b. ExtraProtect tampony super, 16 ks
Kód: 2603151
Kód dod.: 920060
EAN: 3574661900445
 
3.89 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
o.b. ExtraProtect Super sú tampony na silnú menštruáciu s ochrannými krídelkami a technológiou Dynamic Fit™, ktoré poskytujú zvýšenú ochranu pred protečením a pohodlie pri každodenných aktivitách.
o.b. ProComfort tampony super 16 kusov
O.b.®
o.b. ProComfort tampony super 16 kusov
Kód: 2603067
Kód dod.: 920050
EAN: 3574661900469
 
3.46 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
o.b. ProComfort tampony Super 16 kusov sú tampony určené pre stredne silnú až silnú menštruáciu.
O.B. ExtraProtect Super tampóny, 16 ks
O.b.®
O.B. ExtraProtect Super tampóny, 16 ks
Kód: 2109225
Kód dod.: 920084
EAN: 3574661626062
 
3.25 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jadro tampónu je 100% rastlinného pôvodu. Gynekologicky testované. Veľkosť Super.
Listerine Total Care ústna voda, 1 l
Listerine®
Listerine Total Care ústna voda, 1 l
Kód: 2500528
Kód dod.: 889028
EAN: 3574660520101
100%
8.65 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmeňte svoju rutinnú starostlivosť o ústnu dutinu používaním ústnej vody Listerine® Total Care dvakrát denne. Je klinicky preukázané, že čistí a chráni pre celkové zdravie ústnej dutiny pomocou 6 výhod.
O.B. menštruačné nohavičky, veľkosť XS/S, 1 ks
O.b.®
O.B. menštruačné nohavičky, veľkosť XS/S, 1 ks
Kód: 2600591
Kód dod.: 920125
EAN: 3574661776569
 
22.94 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Znovu použiteľné menštruačné nohavičky, ktoré poskytujú ochranu proti protečeniu až na 12 hodín.
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
6.27 EUR
12.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použite ústnu vodu, ktorá pomáha predchádzať zubnému kazu, posilňuje zuby, ničí baktérie a osviežuje dych.
AKCE
O.B. ProComfort Super tampóny, 32 ks
O.b.®
O.B. ProComfort Super tampóny, 32 ks
Kód: 2600457
Kód dod.: 920080
EAN: 3574661331171
 
3.73 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tampony o.b. ProComfort s technológiou Dynamic Fit a s jedinečným hodvábnym povrchom SilkTouch sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a najspoľahlivejšiu ochranu, aká kedy bola v rámci portfólia tampónov o.b. ponúkaná.
Listerine ústna voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Listerine®
Listerine ústna voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Kód: 2502079
Kód dod.: 889007
EAN: 3574661562056
 
5.40 EUR
10.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Listerine Fresh Ginger & Lime Mild Taste pri používaní dvakrát denne. Listerine má antibakteriálny účinok - klinicky preukázaný.
o.b. tampony ProComfort Super Plus 32 ks
O.b.®
o.b. tampony ProComfort Super Plus 32 ks
Kód: 2603327
Kód dod.: 920055
EAN: 3574661857633
 
6.27 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tampony o.b. ProComfort Super Plus poskytujú spolehlivú ochranu pri veľmi silnej menstruácii a vďaka jemnému povrchu SilkTouch® umožňujú pohodlné zavádzanie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.